mypts PTS Worldwide Express
 
 

Üye Girişi
 
e-posta:
şifre:
 
Beni hatırla
 
Şifremi unuttum
 
Kayıt olmak istiyorum
   myPTS Gizlilik

myPTS sitesi ve içeriği PTS Worldwide Express tescilli markasının sahibi Paket Taşımacılık Sistemleri ve Tur. Bil. Tic. A.Ş.’ye (PTS) aittir. Sitemizi ziyaretiniz ve bu site aracılığı ile sunmakta olduğumuz hizmetlerde yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı aşağıda belirtilen "Gizlilik Politikası" metninde belirtilen koşullara tabidir. Web sitemizi kullandığınızda, bu hüküm ve koşulları kabul etmiş olmaktasınız. PTS, Gizlilik Politikası üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Gizlilik Politikamız

PTS’te size ait bilgilerin gizliliği son derece önemlidir. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz ya da web sitemizin bazı bölümlerine ulaşabilmeniz için kayıt olarak bir kullanıcı adı ve şifre edinmeniz, dolayısıyla, şahsi ya da kurumsal bazı bilgilerinizi sistemimize girmeniz gerekmektedir. Sözü geçen bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da herhangi bir yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece hiçbir şekilde paylaşılmayacak; güvenlik ve gizlilik standartlarına uygun şekilde korunacaktır. PTS’e verilen kullanıcı bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız olmadıkça, diğer kullanıcılara ve üçüncü kişilere açılmaz. Ancak bu bilgiler, myPTS sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir. PTS oluşabilecek hukuki durumlarda söz konusu bilgileri, ilgili mahkemelere iletir ve bu durumda, kullanıcılara bilgi verilmeyebilir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi bir başka kullanıcı ele geçirmediği sürece, bir başka Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. PTS, olası tüm kötü kullanımlara karşı gereken önlemleri almıştır ve hatta kurumsal olmayan e-posta adresleriyle yapılan kayıtlarda kısıtlı bilgiler verilmektedir.

Kişişel bilgilerinizi sakladığımız ortamı nasıl koruyoruz?

Size hizmet vermekte kullandığımız donanım, yazılım ve network altyapısının güvenliği en üst düzeyde sağlanmaya çalışılmaktadır. Bu amaçla, sistemimizde güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanılmaktadır.

Kredi Kartı Bilgilerinin Gizliliği

PTS, kullanıcıların faturalarının ödenmesi aşamasında kredi kartı bilgilerinize gereksinim duymaktadır. Kredi kartı bilgilerinin saklanması ve korunması PTS’in güvencesi altındadır.

Sorumluluğumuzun Sınırları

PTS, doğrudan ya da dolaylı olarak hiç bir garanti vermeden hizmet vermektedir. Kurumumuz hizmetin kullanımı nedeniyle -doğrudan ya da dolaylı olarak- oluşabilecek kar, zarar ya da gelir kayıplarından sorumlu tutulamaz.

PTS internet sitesinde bulunan bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi veya manevi hiçbir riskten ya da zararlardan sorumlu tutulamaz. Söz konusu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi aktarımında gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan, doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan PTS sorumlu değildir.

Sorumluluğunuz

myPTS on-line sitesinden yararlanabilmeniz için, kurumsal e-posta adresinizi ve en az altı haneli şifre tuşlamanız gerekmektedir. Şifrenizi korumak ve üçüncü kişilerin erişiminden saklamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu şifreyi PTS yetkilileri dahil hiç kimseye söylememeniz veya herhangi bir yere yazmamanız gerekmektedir. Siteye giriş e-posta ve şifre bilgilerinizi sizden başka kimsenin kullanmasına izin vermemeniz bilgi güvenliğiniz açısından gereklidir. Üçüncü kişilerin kullanımına izin vermeniz halinde bu kişilerin myPTS’te yayınlanan firmanıza ait bilgileri kullanmasından ötürü tüm sorumluluk doğrudan tarafınıza ait olacaktır. Siteye giriş bilgilerinizin çalınması, kaybedilmesi, üçüncü kişilerin eline geçmesi halinde derhal 444 0 787’yi arayarak siteyi kullanıma kapatmanız gerekmektedir. Aksi takdirde oluşacak kayıplardan, uğrayacağınız herhangi bir zarardan PTS sorumlu olmayacaktır.